Здрастуйте лікарю. Просимо допомогти. У 1989 моєму татові видалив ЗОБ (залишили 20% щитовидної залози). Його нічого не турбувало. Гормони ніякі не приймав (не призначили). У 2009 році у мого тата виявили рак сечового міхура 1-2 ступеня. Видалили 2 пухлини. Після операції проходили курс лікування УРО БЦЖ. У 2012 році почав приймати еутерокс по 75 мг. У 2012 році була операція з видалення геморою. У 2013 році видалили ще одну пухлину. Після цього брали Доксорубіцин. У 2015 році у вересні зробили третю операцію: пухлина на шийці сечового міхура. Папі 64 року. Ми чули, що Ви підбираєте трави для лікування. Просимо Вас допомогти нам, якщо можете. Аналіз сечі такий: Білок-0,33, Лейкоцити-покривають поле зору, Еритроцити-30-40 (це після операції). Аналіз крові такий: Цукор - 6,0, Гемоглобін - 170, Еритроцити - 5,5, Лейкоцити - 13,0, ШОЕ-4, Формула: П-12, Сегм.-67, Еоз.-3, Моноц.-10 , Лімф.-8 (до операції). Здавали аналіз на онкомаркер, в крові ракові клітини не виявлені. Робили томографію черевної порожнини: без особливостей, і сечового міхура: потовщення стінок. Якщо необхідні ще результати аналізів або якісь ще дані напишіть, будь ласка. З повагою, Олена Зінчук
Елена Зинчук
Відповіді
Здрастуйте, шановна Олена! Так, Ви праві, ми підбираємо лікування індивідуально, виходячи з історії захворювання, його перебігу. Фітотерапія має багато інструментів для допомоги людині. У Вашому випадку це буде, безумовно, онкостатичне лікування, загальне протизапальне, а також знижуюче рівень цукру в крові, відновлення роботи печінки, зняття загальної інтоксикації в організмі. Це буде велике призначення. Має сенс посилити вплив наших рослинних препаратів за допомогою певних фізичних вправ і психологічних практик з метою активізації життєвих сил організму, установки на відновлення і здоров'я. Це можуть будь-якого виду медитації, йога або комплекс здоров'я Кацудзо Ніші. Резерви здоров'я не вивчені і ніколи не будуть вивчені повністю. Фітотерапія тільки один з його інструментів. Дійте комплексно і ваші шанси на здоров'я зростуть у рази. Для отримання конкретної інформації та обговорення способів отримання препаратів зв'яжіться з нами за телефонами (097) 091-99-50, (099) 553-42-95. Здоров'я Вам і Вашій родині!
Академік Євген Степанович Товстуха
Вдячна за лікування, увагу та високий професіоналізм. Швидко вилікувалася від бешихи торік. Але з віком виникають нові болячки, і ось зараз приїхала знову з надією, що Євген Степанович і його помічники не залишать в біді. Дай Вам Бог усім здоров'я на багато років, щоб Ви продовжували нам життя.*
Шановний Євген Степанович!
Рада Вам повідомити, що лікування по Вашому методу пішло на користь!
З квітня місяця я вже можу сама піднятися з постелі і сісти в коляску, можу, навіть, без сторонньої допомоги зробити декілька кроків. Звичайно, біль в ногах є і пекуча, жили в ногах (коли стою) натягнуті, як струни, ноги в колінах ще зігнуті, але не дивлячись на це я все ж хоч трошки, але можу передвигатися.
Надіюсь на подальше і цілковите видужання!
Дай Бог Вам і Вашим помічникам здоров’я і щастя на довгі, довгі роки за те добро, що Ви робите людям!*
Світогляд Євгена Товстухи в теперішньому світі, що втратив зв'язок з основами природнього життя та екосистемою навколишнього середовища, на сьогодні є дуже актуальним. Цей лікар-гуманіст досконало поєднав суперечливі знання і засоби традиційної медицини з "дотрадиційними" народними методами лікування лікарськими рослинами. Сила його знань не потребує дискусій та порівнянь! А в епоху екологічних катаклізмів фітотерапія лікаря Товстухи для людства — один з небагатьох способів вижити та зберегти здоров'я.*
Дорогий Євген Степанович!
Дуже Вам вдячна, що спасли мені чоловіка, який уже помирав і я теж коло нього. Щоб у Вас руки не боліли і Ви були здорові!
Низький поклін Вам.*
Близько 30 років тому я познайомився зі скромним, але надзвичайно ерудованим лікарем з провінції. Він прийшов до мене з проханням допомогти відкрити авторський фітоцентр у Яготині Київської області. Вперше я зустрівся з людиною, яка застосовувала фітотерапію в практичній медицині. Я погодився бути науковим консультантом фітоцентру та сприяв його офіційному відкриттю.
Констатую, що на сьогодні Євген Степанович Товстуха має величезний науковий і практичний досвід лікування хворих, а технологія вирощування рослин та виготовлення з них лікарських засобів є величезним надбанням української фітотерапії. Фітоцентр Товстухи є фактично українським науково-дослідним інститутом з фітотерапії.*
Щиро дякую Євгену Степановичу і всьому гурту працівників Фітоцентру за доброту, увагу до пацієнтів, за допомогу людині подолати свої недуги. Поможи їм … в цьому світлому ділі, дай їм наснаги і здоров’я.*
Євген Степанович — це народний скарб знань з траволікування та фітотерапії. Ця хлібосольна людина — екстраверт ніколи і нікому не шкодувала своїх незчисленних порад, рецептів, наукових відкриттів, не приховувала свого природо- та життєдайного світогляду.
Доктор Товстуха вперше в науковій практиці озвучив, впровадив та дослідив в одній із своїх наукових праць таке поняття як «фітоетнологія українців», яке висвітлює українську фітотерапію як цілісну галузь народного буття в різні історичні та доісторичні епохи нашого народу.
Півстолітня діяльність видатного лікаря стали базою для утворення школи Євгена Товстухи під чиє крило увійшли як знані науковці, так і медики — неофіти.*
На початку дев’яностих, ще в часи роботи в інституті ім. Л.І.Медведя на посаді головного лікаря клініки та завідувача відділення дієтології та клінічних досліджень, я вивчав та давав дозвіл на виробництво та поширення в аптечній мережі України фіточаїв ЛОН – лікувальний оздоровний набір (тепер НОН №1-12, новітній оздоровний набір) за рецептами лікаря Товстухи.
Окрім того, я проводив клінічні дослідження в умовах клініки лікувально-оздоровчих бальзамів Євгена Товстухи, що містять лікарські рослини. Всі пацієнти, яким було запропоновано пройти експериментальний курс лікування в стаціонарі в порівнянні з контрольною групою (ті, хто лікувався загальноприйнятими препаратами), показали високу динаміку одужання, жодного випадку ускладнень не спостерігалось. Показники лабораторних досліджень – загальні аналізи крові та сечі свідчили про позитивну роль застосування бальзамів при лікуванні хворих на виразкову хворобу шлунку, хронічне захворювання печінки і жовчного міхура.*
Я, Волошина Ольга Володимирівна, приїхала до Євгена Степановича з діагнозом ЗОБ ІІІ ст. – вузловий, обстежували, приписали ліки.
Пролікувавши по його призначенням результати набагато покращилися.
28.04.95 мене мали прооперувати, добре, що я побачила по телебаченню цю людину, яка змогла дати мені лікуватися народними методами.
Дякую Євгену Степановичу і його всім працівникам за їхню допомогу людям!
Хочу побажати Вам довгих років життя і всього найкращого в Вашій роботі.*
Я, Хапкова Валентина Дмитрівна, висловлюю велику щиру подяку Фітоцентру і всім лікарям за лікування і доброзичливе ставлення, за допомогу всім хворим. Велике дякую! Почуваю себе краще!*
Коли нація, здається, уже входить у темінь згасання, за не вивченими і ще не пізнаними законами Космосу, народ вмикає якісь особливі резерви, – і тоді являються світові Особистості, завдяки яким починається Відродження етносу. Згадаємо Григорія Сковороду, Тараса Шевченка, Миколу Гоголя... А перед цим пошлемося на француза Боплана, котрий із подивом і захопленням зазначав, що всі українці – характерники!
Саме до цього крила характерників, будителів національної самосвідомості належить і мій давній побратим Євген Степанович Товстуха.
Євген Товстуха – енциклопедично втаємничений у царство трав, котрі він усе життя вивчає, добирає і – головне – вирощує – замовляє їх людям на добро та здоров’я. Знання його – вищого порядку, оскільки воно освячене безсмертником народної пісні, фольклору, звичаєвого права і правди. Оце шляхетне поєднання трави, слова (бо ж Євген Степанович ще й поет!), глибинних шарів етносу, психології індивідуума і тонке відчуття музики горніх сфер надають його добротворчій діяльності тієї особливої енерге- тики, яка долає бар’єри, недоступні нинішній офіційній медицині.
Отже, Євген Товстуха працює на здоров’я Української нації і всіх добрих людей на землі. А це дається тим рідкісним особистостям, яких Природа благословляє на безсмертя.*
Я, дочка, дуже щиро дякую лікарям Фітоцентру, Євгену Степановичу, Надії Василівні та Галині Костянтинівні і всім, хто тут працює, за те, що вилікували нам маму, її лікарі визнали «підкожний кліщ» і де по лікарях не їздили, ніхто не міг допомогти. А тут вилікували і зцілили. Низько кланяємось і дякуємо Богу, що є такі лікарі як Євген Степанович Товстуха. Дай Бог їм всіх благ і довгих років життя.*
Дорогий друже, брате, батьку Євгене!
Щаслива зоря звела нас докупи, а доля заставила спільно працювати і, навіть, дихати Парижським повітрям.
Ви остання Надія і захистник всіх стражденних матінки України. За це Вам велика дяка і уклін до Землі!
Здоров’я Вам великого! Творчого натхнення багатющого! Любові безмежної! Віри кришталевої! А Надія щоб не покидала Вас!*
Приємно вражений обстановкою у Фітоцентрі, солідною постановкою справи, уважним ставленням співробітників. З'явилася надія ... Спасибі Вам, Е.С. Товстусі, і всім Вашим співробітникам!*
Я, Іван Васильович, хворію неврозом серця. З березня 1995 р. приймав грамевіск, ЛОК-5. Стан здоров’я помітно покращився. Спасибі Вам, добрі, дорогі. Як хороше, що Ви зі своєю клінікою існуєте. Здоров’я Вам усім, терпіння.*
Я, Демчишина Елеонора Володимирівна, приїхала до Євгена Степановича лікуватися від псоріазу. Боліла псоріазом 20 років, лікувалася де-завгодно і чим завгодно, але потрапила сюди і за свою хворобу забула. Я дуже вдячна цим людям за їх допомогу, чуйність і добре ставлення до хворих. Дай їм бог здоров'я і працювати, і допомагати хворим.*
Велике спасибі виношу за ті ліки, які Ви дали мені для лікування цукрового діабету і на основі цього відкрились рани на ногах.
Після першого вживання ліків я себе прекрасно почуваю. Води почала набагато менше пити. Рани на ногах після другого прийому повністю зажили. Від усієї душі спасибі Вам, Галино Констянтинівно, Надіє Василівно за Ваше чуйне відношення до людей, дай Боже Вам здоров’я на многії літа.*
Біда, яка спіткала членів збірної команди України з важкої атлетики під час Чемпіонату Європи у Варшаві цього року, змусила тренерів збірної звернутися за допомогою до Євгена Степановича. Пройшло зовсім небагато часу і спортсмени уже мали змогу тренуватися і виконувати певні навантаження, які рекомендував Євген Степанович. Травми суглобів зап’ястя були вилікувані. У тренерів є впевненість в тому, що чемпіони світу та Європи зможуть піднімати рекордні кілограми і завойовувати для незалежної України медалі на Чемпіонатах світу та Олімпійських іграх. Ми вам щиро вдячні.*
Я, Гривнюк Н.У., виношу щиру подяку лікарю-фітотерапевту Товстусі Є.С. за його благодійну і дуже потрібну людям справу - лікування травами. Я уже декілька разів приїжджаю з Івано-Франківська, діагноз у мене - псоріаз, і дуже задоволена. Мені їх мазі і трави допомагають. Бажаю їм доброго здоров’я і довгих років життя, щоб допомагати тим людям, яким не можуть допомогти лікарі. А наш уряд від себе як жінки-пенсіонерки прошу допомогти їм у дуже важливій справі. Я западенка вірю в Бога і бажаю їм, щоб їм Бог допомагав у добрій справі.*
Я, Небор Ніна Василівна, проживаю в Києві. 16 років боліла псоріазом. Після двох курсів лікування у Фітоцентрі Товстухи Є.С. майже всі болячки зійшли, червоні плями счезли, здоров’я стало краще. Надіюсь, що після третього курсу ліків все счезне. Я дуже дякую усьому обслуговуючому персоналу. Дуже ласкаво приймають і лікують.*