Мій брат захворів на туберкульоз. Всі знають, яка це важка хвороба. Які рослини чи фітопрепарати нам можуть допомогти вилікувати мого брата і убезпечити нашу родину від зараження?
Відповіді
Годиться лікувати не лише туберкульоз, а й ті ускладнення, які виникають внаслідок хронічного туберкульозу (в українській народній медицині – сухот), внаслідок лікування протитуберкульозними препаратами. Необхідно поставити собі таке завдання – застосування лікарських засобів (чорна тополя, береза, барбарис, родовик, перстач сріблястий, калган, підбіл чи мати-й-мачуха, подорожник, спориш) та Пропобесану через ротову порожнину та в інгаляціях. Інгаляції проводяться чорною тополею, березою, родовиком, барбарисом і перстачем сріблястим. Є в аптеках ультразвукові інгалятори. Наливається в інгалятор 3-5 мл і до 10 хв дихать. Інколи при цьому бувають спазми, тому додають ще 10-15 крапель 2%-ого розчину еуфілину. Це дає можливість названим препаратам проникати далеко у бронхи, дихальні шляхи і лікувати. Безперечно, треба оздоровлюватись і вітамінами, і полівітамінами, забезпечувати курортне лікування. В залежності твід проявів – загально-токсичні, кашель, похудіння – необхідно спрямовувати вектор лікування. Дуже допомагає алтея лікарська: беруть квітки і листки 2 ст. л., заливають склянкою окропу, настоюють 30 хв або всю ніч. Вживати по 50-100 мл тричі вдень за 30 хв до їжі. При лікуванні туберкульозу ми широко вживаємо наш унікальний препарат Пропобесан. Він вживається по 1-2 ст. л. можна і тричі на день, в залежності від клінічної картини. Дуже цінна і помічна при туберкульозі лікарська рослина – підбіл або мати-й-мачуха. Її назва з латинської мови перекладається як «знищує кашель». Отже, поєднання підбілу, подорожника, споришу, листків берези по 1ст.л. залити 400 мл окропу, настоювати кілька годин або усю ніч і вживати по 50-100 мл тричі на добу за 30 хв до їжі. Поліпшується відхаркування, знімається інтоксикація, знімається кашель, що при сухотах та хронічних бронхітах (а вони, як правило, наявні при цій недузі) допомагає від виснаження організму.
Академік Євген Степанович Товстуха
Щиро дякую Євгену Степановичу і всьому гурту працівників Фітоцентру за доброту, увагу до пацієнтів, за допомогу людині подолати свої недуги. Поможи їм … в цьому світлому ділі, дай їм наснаги і здоров’я.*
Євген Степанович — це народний скарб знань з траволікування та фітотерапії. Ця хлібосольна людина — екстраверт ніколи і нікому не шкодувала своїх незчисленних порад, рецептів, наукових відкриттів, не приховувала свого природо- та життєдайного світогляду.
Доктор Товстуха вперше в науковій практиці озвучив, впровадив та дослідив в одній із своїх наукових праць таке поняття як «фітоетнологія українців», яке висвітлює українську фітотерапію як цілісну галузь народного буття в різні історичні та доісторичні епохи нашого народу.
Півстолітня діяльність видатного лікаря стали базою для утворення школи Євгена Товстухи під чиє крило увійшли як знані науковці, так і медики — неофіти.*
Коли нація, здається, уже входить у темінь згасання, за не вивченими і ще не пізнаними законами Космосу, народ вмикає якісь особливі резерви, – і тоді являються світові Особистості, завдяки яким починається Відродження етносу. Згадаємо Григорія Сковороду, Тараса Шевченка, Миколу Гоголя... А перед цим пошлемося на француза Боплана, котрий із подивом і захопленням зазначав, що всі українці – характерники!
Саме до цього крила характерників, будителів національної самосвідомості належить і мій давній побратим Євген Степанович Товстуха.
Євген Товстуха – енциклопедично втаємничений у царство трав, котрі він усе життя вивчає, добирає і – головне – вирощує – замовляє їх людям на добро та здоров’я. Знання його – вищого порядку, оскільки воно освячене безсмертником народної пісні, фольклору, звичаєвого права і правди. Оце шляхетне поєднання трави, слова (бо ж Євген Степанович ще й поет!), глибинних шарів етносу, психології індивідуума і тонке відчуття музики горніх сфер надають його добротворчій діяльності тієї особливої енерге- тики, яка долає бар’єри, недоступні нинішній офіційній медицині.
Отже, Євген Товстуха працює на здоров’я Української нації і всіх добрих людей на землі. А це дається тим рідкісним особистостям, яких Природа благословляє на безсмертя.*
Всім велике спасибі за Ваші золоті руки, за допомогу теперішнім бідним людям, за Все добро, яке Ви робите нам. Дай Боже Вам здоров’я і довгії літа. Спасибі за все. Мій діагноз – артроз нижніх кінцівок, відкрито було багато ран, до пізньої зими взутися не можна. За 2 неділі лікування у Товстухи Є.С. в мене все зажило. За це Всім працівникам цього закладу висловлюю вдячність.*
Велике спасибі виношу за ті ліки, які Ви дали мені для лікування цукрового діабету і на основі цього відкрились рани на ногах.
Після першого вживання ліків я себе прекрасно почуваю. Води почала набагато менше пити. Рани на ногах після другого прийому повністю зажили. Від усієї душі спасибі Вам, Галино Констянтинівно, Надіє Василівно за Ваше чуйне відношення до людей, дай Боже Вам здоров’я на многії літа.*
Близько 30 років тому я познайомився зі скромним, але надзвичайно ерудованим лікарем з провінції. Він прийшов до мене з проханням допомогти відкрити авторський фітоцентр у Яготині Київської області. Вперше я зустрівся з людиною, яка застосовувала фітотерапію в практичній медицині. Я погодився бути науковим консультантом фітоцентру та сприяв його офіційному відкриттю.
Констатую, що на сьогодні Євген Степанович Товстуха має величезний науковий і практичний досвід лікування хворих, а технологія вирощування рослин та виготовлення з них лікарських засобів є величезним надбанням української фітотерапії. Фітоцентр Товстухи є фактично українським науково-дослідним інститутом з фітотерапії.*
Шановний Євген Степанович!
Рада Вам повідомити, що лікування по Вашому методу пішло на користь!
З квітня місяця я вже можу сама піднятися з постелі і сісти в коляску, можу, навіть, без сторонньої допомоги зробити декілька кроків. Звичайно, біль в ногах є і пекуча, жили в ногах (коли стою) натягнуті, як струни, ноги в колінах ще зігнуті, але не дивлячись на це я все ж хоч трошки, але можу передвигатися.
Надіюсь на подальше і цілковите видужання!
Дай Бог Вам і Вашим помічникам здоров’я і щастя на довгі, довгі роки за те добро, що Ви робите людям!*
Я, Небор Ніна Василівна, проживаю в Києві. 16 років боліла псоріазом. Після двох курсів лікування у Фітоцентрі Товстухи Є.С. майже всі болячки зійшли, червоні плями счезли, здоров’я стало краще. Надіюсь, що після третього курсу ліків все счезне. Я дуже дякую усьому обслуговуючому персоналу. Дуже ласкаво приймають і лікують.*
Я, Іван Васильович, хворію неврозом серця. З березня 1995 р. приймав грамевіск, ЛОК-5. Стан здоров’я помітно покращився. Спасибі Вам, добрі, дорогі. Як хороше, що Ви зі своєю клінікою існуєте. Здоров’я Вам усім, терпіння.*
Земний уклін і щира вдяка вславленному Євгену Степановичу, Галині Костянтинівні та Надії Василівні за поміч і зцілення від хвороби тяжкої. Нехай ніколи не скінчаться Ваші добродії і наснага на ту справу благодатну, яку Ви даруєте людям.*
Я, Гривнюк Н.У., виношу щиру подяку лікарю-фітотерапевту Товстусі Є.С. за його благодійну і дуже потрібну людям справу - лікування травами. Я уже декілька разів приїжджаю з Івано-Франківська, діагноз у мене - псоріаз, і дуже задоволена. Мені їх мазі і трави допомагають. Бажаю їм доброго здоров’я і довгих років життя, щоб допомагати тим людям, яким не можуть допомогти лікарі. А наш уряд від себе як жінки-пенсіонерки прошу допомогти їм у дуже важливій справі. Я западенка вірю в Бога і бажаю їм, щоб їм Бог допомагав у добрій справі.*
Дорогий Євген Степанович!
Дуже Вам вдячна, що спасли мені чоловіка, який уже помирав і я теж коло нього. Щоб у Вас руки не боліли і Ви були здорові!
Низький поклін Вам.*
Товстуха — це бренд української фітотерапії, який постає на світових теренах в одному ряду з такими як китайська та тібетська медицини. Його наукові досягнення рівня наднаціонального, його знання дають кожному можливість відчути як універсальну силу природи, так і цілющу енергію окремої лікарської рослини.
Євген Степанович є людиною такого масштабу таланту, якого Час ще за життя закарбовує до історичного п’єдесталу!
Тож побажаймо невтомному зцілювачу душ і тілес довгих років натхненного життя та праці. Хай твориться красномовне добро Євгена Товстухи та стверджується його надідея здорової Людини.*
Дуже вдячна всьому колективу «Фітоцентру» за зцілення сина від псоріазу.
Вдячна Є. С. Товстусі за його клопітку працю, а також за чуйне серце Костянтина Кириловича Яремчука за його уважне ставлення до людей, вміння вислухати, душевно налаштувати, порадити, пояснити стільки, скільки вимагаємо ми, часом неуважні пацієнти.
Від усієї душі хочеться, щоб і далі Ваш центр процвітав.*
Понад 30 років співпрацюю з Євгеном Степановичем та консультую численних хворих з застосування його методів лікування лікарськими рослинами таких недуг як алергія та захворювання кишково-шлункового тракту. Поширення вказаних захворювань складають понад 40-50% від всіх інших та несуть неабияку загрозу здоров’ю сучасної людини. Одним з найкращих препаратів лікаря Товстухи є ПРОПОБЕСАН, котрий високорезультативно застосовувався при лікуванні виразкової хвороби шлунку ще задовго до відкриття heliсobaсter pylori.*
Я, Демчишина Елеонора Володимирівна, приїхала до Євгена Степановича лікуватися від псоріазу. Боліла псоріазом 20 років, лікувалася де-завгодно і чим завгодно, але потрапила сюди і за свою хворобу забула. Я дуже вдячна цим людям за їх допомогу, чуйність і добре ставлення до хворих. Дай їм бог здоров'я і працювати, і допомагати хворим.*
Дорогий друже, брате, батьку Євгене!
Щаслива зоря звела нас докупи, а доля заставила спільно працювати і, навіть, дихати Парижським повітрям.
Ви остання Надія і захистник всіх стражденних матінки України. За це Вам велика дяка і уклін до Землі!
Здоров’я Вам великого! Творчого натхнення багатющого! Любові безмежної! Віри кришталевої! А Надія щоб не покидала Вас!*
Біда, яка спіткала членів збірної команди України з важкої атлетики під час Чемпіонату Європи у Варшаві цього року, змусила тренерів збірної звернутися за допомогою до Євгена Степановича. Пройшло зовсім небагато часу і спортсмени уже мали змогу тренуватися і виконувати певні навантаження, які рекомендував Євген Степанович. Травми суглобів зап’ястя були вилікувані. У тренерів є впевненість в тому, що чемпіони світу та Європи зможуть піднімати рекордні кілограми і завойовувати для незалежної України медалі на Чемпіонатах світу та Олімпійських іграх. Ми вам щиро вдячні.*
Євген Товстуха з категорії універсально обдарованих людей. В першу чергу він митець, адже видав 5 збірок поезій, написав 3 романи та 4 книги оповідань, як маляр створив самобутню колекцію картин. Та найбільш видимим досягненням цього диво-чоловіка є його фітотерапія.
Розгорнувши будь-яку з його монографій (а написав він їх понад два десятки!), одразу поринаєш в світ суто науковий, але поступово, неспішно автор веде тебе таємними дорогами буття до давнього та глибокого світу народно-вжиткових традицій. Знання, які несуть його книги, вже цілющі, втім, якщо почерпнути хоч крихту з сотень і тисяч рослинних рецептів, які пропонує лікар Товстуха, то мимохіть будь-хто з притомних громадян зарядить своє тіло і душу на здоров’я. В теперішні грішні часи правдивих цілителів від Бога лишилась дещиця, проте ми живемо на одній землі і водночас з унікальним явищем, ім’я якого — Євген Товстуха!*
Я, Горова Валентина Іванівна, приїхала до Євгена Степановича Товстухи лікувати сина з тяжкою недугою - парапарез нижніх кінцівок і порушення функцій тазових органів і незагойні виразки на ніжках. Сама я хвора на епілепсію. І ось я хочу висловити подяку за те, що рани-виразки у мого сина зажили, функції тазових органів приходять в норму, тобто нормалізується їх функція. Низький уклін від мене і від всієї нашої родини за лікування. У лікарні лікарі дивуються, як це у дитини зажили рани, але факт на обличчя. Сама я хвора на епілепсію, але лікування призначене Євгеном Степановичем допомагає, я відчуваю повернення пам'яті, напади припинилися. Хочу побажати Євгену Степановичу та Галині Костянтинівні здоров'я і всього Вам найкращого. Дай вам всім Бог здоров'я і щастя на довгі роки у вашому потрібному для людей працю.*